Aanvang Vastelaovesmis vervroegd naar 18.30 uur

op feb 3, 20 in Parochieberichten met Reacties uitgeschakeld voor Aanvang Vastelaovesmis vervroegd naar 18.30 uur

                                      

De Vastelaovesmis op zaterdag hoort even zo vanzelfsprekend bij de Méélse Vastelaovend als de Carnavalsoptocht op de zondag. Ook dit jaar wordt die traditie natuurlijk voortgezet. 

Om iets meer ruimte te scheppen in het vervolgprogram van die zaterdag – de Sleuteloverdracht en het Vlaghijsen – is het aanvangstijdstip van de H. Mis iets vervroegd: van 19.00 uur naar 18.30 uur. We attenderen hier nu reeds op, zodat u daar in de verdere plannen voor deze zaterdag rekening mee kunt houden. Het zou natuurlijk zonde zijn als u door onwetendheid, het eerste gedeelte van deze bijzondere viering zou moeten missen. Dan mist u zomaar die telkenjare weer prachtige binnenkomst van onze Méélse Vastelaovesgezelschappen met hun prinsen en vorsten en hun begroeting door keplaon Roger.

Verzeker u dus van een goed plekje en ben royaal voor 18.30 in onze voor deze gelegenheid rood-geel-groen verlichte kathedraal van de Peel.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top