Zo. 22 maart LIGHT THE SKY

op mrt 22, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Zo. 22 maart LIGHT THE SKY

Lichttechnicus Niels Grol, die eigenlijk gisteravond de show ‘Dansende Kathedraal’ zou hebben verzorgd, heeft zojuist op eigen initiatief gevraagd, of de kerk vanavond van 20 tot 20.30 uur op ‘wit’ mag.

Om de mensen in de Zorg en de Ziekenhuizen te steunen…

Hij, en vele collega’s door Nederland, houden dan de actie ‘Light the Sky’. Om als lichttechnische mensen, die normaal grote evenementen verzorgen (die nu niet door kunnen gaan) de mensen in de Zorg en in de Ziekenhuizen op deze manier te steunen. Om hun inzet, in het licht te stellen.

En natuurlijk steunt de Parochie Sint Nicolaas van Meijel dit grootse gebaar……

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top