Actuele informatie….

op mrt 13, 20 in Algemene berichten met 1 Reactie

Alle publieke liturgische vieringen op zaterdag-avonden en zondagen worden tot 31 maart afgelast.

(geldt ook voor de vieringen in Zorgcentrum St. Jozef).

In verband met de actuele situatie rond de uitbraak van het coronavirus heeft de Bisschoppenconferentie aanvullende maatregelen genomen. Onze bisschop mgr. Harrie Smeets conformeert zich aan deze maatregelen. In bijgaand persbericht kunt u de precieze beschrijving hiervan lezen. Als tweede bijlage vindt u een uitgebreidere instructie.
Wij verzoeken u deze maatregelen ter harte te nemen.
Met vriendelijke groet, Mgr. R. Maessen, vicaris-generaal

Voor het lezen van het persbericht <KLIK HIER>
Voor het lezen van Maatregelen en Richtlijnen <KLIK HIER>

 

Pin It

Related Posts

One Response to Actuele informatie….

  1. […] ”In verband met de actuele situatie rond de uitbraak van het coronavirus heeft de Bisschoppenconferentie aanvullende maatregelen genomen. Onze bisschop mgr. Harrie Smeets conformeert zich aan deze maatregelen,” dat meldt Parochie Meijel op hun website. […]

« »

Scroll to top