Actuele informatie Do. 26 maart

op mrt 26, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Actuele informatie Do. 26 maart

• Herhaalde Mededeling en bevestiging: Alle publieke vieringen in katholieke kerken zijn, op Besluit van de bisschoppen, voor heel Nederland verplicht afgelast tot en met Pinksteren (31 mei). Lees hun woordelijk bevestiging, mbt de katholiek  <KLIK HIER>

In het CIO (Het interkerkelijk Contact In Overheidszaken) waarvan ook de katholieke kerk deel uit maakt heeft samen met vertegenwoordigers van andere grote godsdiensten overleg gevoerd met de minister van Justitie en veiligheid. Uit dit beraad is het volgend communiqué voort gekomen. <KLIK HIER>

• Tip: Denk eraan dat komend Weekend, de Klok vooruitgaat – naar de zomertijd.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top