Actuele informatie Woe. 18 maart

op mrt 18, 20 in Algemene berichten met 1 Reactie

•De periode dat er geen publieke liturgische veringen zijn, is vandaag (18/3) door alle Nederlandse bisschoppen verlengd: het was eerst niet, tot en met 31 maart. Nu, zijn er geen gezamenlijke weekendmissen: tot en met maandag 13 april.

Dit betekent: GEEN Palmpasen; GEEN Witte Donderdag; GEEN Goede Vrijdag; GEEN Paaswake; GEEN Eerste en Tweede Paasdag, samen.

Voor lezen van het persbericht < KLIK HIER> 
Voor lezen: De Goede Week en Pasen – richtlijnen en suggesties <KLIK HIER>

•De grote kerk, met Mariakapel en Levensboom, kan voor dit moment Overdag geopend blijven.
•De Ochtendmis op donderdag 19/3 om 9.00 uur, mag nog doorgaan. Vooraan, in de kerk.

Ook dan volgens de regulier geldende overheidsinstructie: met persoonlijke afstand, van 1,5 meter.

Pin It

Related Posts

One Response to Actuele informatie Woe. 18 maart

  1. kapelaan Maenen schreef:

    Meijel, doet deze Woensdag nog niet mee met de Klokluid-Actie om 19.00 uur.: De Maria (Angelus)klok gaat bij een katholiek kerk in een dorp, altijd al om 18.00 uur (en ook ’s morgens, en ook om 12 uur). Elke dag! En de klok gaat bij ons, als bericht van overlijden om 18.15 uur. Dit, om voor Vandaag, verwarring te voorkomen. Kapelaan Maenen.

« »

Scroll to top