Allerzielen en inwijding van Lourdesgrot

op nov 7, 18 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Allerzielen en inwijding van Lourdesgrot

Na het lof de inzegening van de kerkgraven ter nagedachtenis aan de overledenen, wat normaal niet ongebruikelijk is. Maar er is dit weekend meer wat de zegening kreeg van Kapelaan Roger Maenen en dat is iets bijzonders, de nieuwe Lourdesgrot met een prachtig Maria beeld, deze komt uit een thuiskapel van een overleden koorlid. Een zeer mooi exemplaar van een bijzonder soort gips gemaakt en stamt uit 1913. Deze schijnt van een Klooster te zijn geweest uit Asten naar verluidt. In de jaren vijftig toen het beeld een kleine veertig jaar oud was, heeft het de weg naar Meijel gemaakt. Gelukkig is het nu ook weer goed terecht gekomen en de Moeder van alle moeders werd toegezongen door het Herenkoor. Deze leden dragen Maria een warm hart toe. Er is de voorbijgaande dagen menig kaarsje aangestoken bij Maria.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top