Boodschap op DI. 15 december

op dec 15, 20 in Algemene berichten met 1 Reactie

dag 1 –harde ‘lockdown’ tot 19/1   <klik hier>

De boodschap van de harde lockdown vanaf 0.00 uur afgelopen nacht, komt zwaar aan.

In de donkere dagen van december; en dan nog eens bijna de hele nieuwe januarimaand.

Dan val je aanvankelijk, in een ‘basis’reflex. Bij enkele slapeloze uren, denkend aan iedereen en de kinderen, is dat voor mij dan ‘hoop’. Hoopvol is, dat dagblad de Limburger komende zaterdag een hele katern wijdt aan ‘de hoop’. Na ‘geloof’ vorig weekend; en ‘liefde’ de dagen rond Kerstmis. En zelf denk ik aan een lied daarover van Ivo Rosbeek –die ik ken van de middelbare schooljaren, en vanuit de jeugd in de thuisparochietijd van Hoensbroek. Zoals gezegd, je valt terug in een reflex. Een lied van Ivo heb ik vandaag al een aantal keertjes ‘gedraaid’. En graag wil ik de komende 35 dagen de grondtoon -elke dag- gaan vasthouden en weergeven: ’T is nog noëts zoë donker geweës, of ’t wird ummer waal weer Licht .. ‘    < klik hier >    

kapelaan Roger Maenen

Pin It

Related Posts

One Response to Boodschap op DI. 15 december

  1. Cato schreef:

    Ja, het wordt altijd weer licht, oftewel het komt weer goed. Misschien niet op dezelfde manier als we gewend waren maar toch…
    Het komt goed, dat te bedenken geeft rust. Rust om te accepteren, de situatie zoals die is. En om te bedenken hoe we de positieve dingen die dit jaar zijn ontstaan misschien mee kunnen nemen naar de toekomst, als alles weer goed is….maar misschien niet hetzelfde.

« »

Scroll to top