Boodschap op WO. 4 augustus

op aug 4, 21 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Boodschap op WO. 4 augustus

Gister ging het bericht. over kapelaan Odekerken uit de tv-serie ‘Dagboek van een Herdershond’. En dat in de nieuwe musicalversie volgend voorjaar, de oorspronkelijke acteur Jo De Meyere niet mee kan doen; omdat hij al had toegezegd om een bisschop te spelen, in de andere musical: ‘Daens’.

Vandaag 4 augustus is in de kerk de dag van de heilige Pastoor, van Ars. Eenvoudig genoemd, naar het plaatsje in Frankrijk waar hij als priester werkte; de kleinste parochie in zijn bisdom. Hij is wereldwijd een van de bekendste priesters geworden. ZIjn echte naam Johannes Maria Vianney. De patroon van alle parochiepriesters.

Kapelaan Roger Maenen.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top