Boodschap op MA. 1 februari

op feb 1, 21 in Algemene berichten met 1 Reactie

dag 49 –harde ‘lockdown’ tot 09/02   <klik hier>

3e Deel, van een Drieluik over de Abdij Berne/Heeswijk. Waarvan de orde in 2021, 900 jaar bestaat. Als volgelingen van Norbertus, van Gennep.

Voor een virtuele rondleiding door deze Abdij    <KLIK HIER>

De provincie Brabant, kent daarom het ‘Jaar van het Kloosterleven’.  Dat de samenleving diepgaand heeft beïnvloed; en in de toekomst nog een bron van Inspiratie kan vormen. Er is een 330km lang wandelpad uitgestippeld, dat in 15 etappes langs 40 kloosters gaat. Via plaatsen als: Vught, Uden en Oirschot. En ook Velp, dat in Gelderland ligt maar door de Brabanders erbij is gesmokkeld vanwege het fraaie Emmausklooster van de kapucijnen. Voor informatie < klik hier >

Kapelaan Roger Maenen.

Pin It

Related Posts

One Response to Boodschap op MA. 1 februari

  1. Wilhelmien schreef:

    Mooie virtuele toer door de Abdij.

« »

Scroll to top