Boodschap op MA. 18 oktober

De kaarsenbak, die gistermorgen vroeg is opgehaald in Horst en in Meijel een plek krijgt bij de Mariagrot, stond begin jaren 2000 in de dagkapel van de St. Norbertuskerk daar. Toen kapelaan Maenen er priester was. En deze Mariakapel elke dag open was. Ook met de kruisjes, van de Overledenen. Deze kerk is intussen omgebouwd tot een basisschool, toen er een nieuwe huisvesting nodig was.

Kapelaan Roger Maenen.

1

One thought on “Boodschap op MA. 18 oktober

  • Frank van de Nieuwenhof

    Herinner me, volgens mij vooral ook door de opstelling, deze plek van toen ik bij de eerste jaren van kapelaan’s priesterschap bij hem op bezoek kwam in Horst, na de gezamenlijke bisdomreis naar Barcelona. Mooi dat deze kaarsenbak nu een fijn plekje heeft gekregen.

Comments are closed.

loader