Boodschap op WO. 30 december

op dec 30, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Boodschap op WO. 30 december

dag 16 –harde ‘lockdown’ tot 19/1   <klik hier>

Het jaar 2020 loopt weer bijna ten einde. In Terugblik24 blikte Meijel24 dagelijks terug met verschillende mensen op het afgelopen coronajaar. Wat hield hen bezig? En waar leven ze weer naar toe? Vorige week, in aflevering 5 was de beurt aan onze Piet Schers.

Maart was volgens Piet door corona dramatisch.Hij beleefde toen een drukke periode, want bijna dagelijks moest hij de klokken luiden omdat er iemand was overleden. Als hoogtepunt kijkt hij terug naar de renovatie van de kerktoren.

Hebt u deze terugblik gemist? Om deze alsnog te bekijken: <KLIK HIER>

Kapelaan Roger Maenen.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top