Boodschap op ZO. 21 februari

op feb 21, 21 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Boodschap op ZO. 21 februari

dag 69 –harde ‘lockdown’ tot 02/03   <klik hier>

Een Nederlands-Belgische religieuze Uitgeverij, met de naam ‘Adveniat’ heeft in de (corona)Advent in kort tijdsbestek een speciaal inspiratieboekje gemaakt, voor thuis. Met vele bekende geloofsauteurs. Het bleek in een grote behoefte te voorzien: 25.000 mensen hebben het besteld.

Daarom is er nu, voor deze tijd van het kerkjaar, ook zo’n boekje samengesteld: ‘Van Maria Lichtmis tot Pinksteren’. “Bidden, geeft licht. En in dit licht helpen deze teksten ons het Pasen, Hemelvaart en Pinksteren te delen; en (juist) de grote momenten van geloof te overwegen”

Kapelaan Roger Maenen.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top