Dagelijkse INFO DI. 1 december

op dec 1, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO DI. 1 december

Het tv-programma ‘The Passion’ komt in 2021 op die dag (hernieuwd) vanuit de Limburgse bisschopsstad Roermond. De opzet is vernieuwd: in de 40 dagen ervoor, gaat het Wit-heldere Kruis een tocht maken, door Nederland. Anita Witzier zal op tv deze tocht begeleiden, en verslag gaan doen in de vasten. Bedoeld om de verbindingen in ons land in beeld te brengen.

Zoals wij terplaatse in deze Advent, de witte lichtjes van de krans volgen. Die als ze uiteindelijk met Kerstmis alle 4 branden, ook een helder wit Kruis-teken vormen in ons midden.
Voor informatie over de invulling van Witte Donderdag, met de Passion <klik hier> 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top