Dagelijkse INFO DI. 21 april

op apr 21, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO DI. 21 april

De bisschop, mgr. Harrie Smeets, heeft vanmorgen om 10.05 uur vanuit zijn werkkamer in Roermond rechtstreeks naar de pastorie in Meijel gebeld. Om zich persoonlijk op de hoogte te stellen van de actuele situatie, in dit gedeelte van de gemeente Peel en Maas.
In een gesprek van 25 minuten zijn in een open uitwisseling, vele aspecten doorgesproken van de huidige pastorale omstandigheden in Meijel. Bisschop Smeets leeft merkbaar met ons mee. De zieken, en de overledenen.

Bij de afronding van het onderhoud, heeft de bisschop op verzoek een zegening gegeven over ons woongebied. En met deze vermelding op de weblog daarvan ingestemd.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top