Dagelijkse INFO DI. 21 juli

op jul 21, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO DI. 21 juli

Na de Fiets4daagse in Meijel en omgeving de vorige week, met de aangepaste mogelijkheid om eventueel toch de beschikbare routes van vorig jaar te fietsen (zie hier), begint vandaag de Alternatieve Wandel4daagse van Nijmegen en omstreken. Hierbij is het idee, om in de thuisomgeving een route van de kilometerafstand zelf uit te plannen, en via een App door te geven <KLIK HIER>

Bijvoorbeeld ook de kerkmeester van het Cluster uit Grashoek, Hay Hendrix. Die als vaste 4daagse-loper, samen met zijn vrouw voor elke dag een route van 20 loopkilometers heeft uitgetekend, met tussenstops bij familie en vrienden. Zo ontstaan in deze tijden, toch mooie creatieve ideeën en invullingen.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top