Dagelijkse INFO DI. 29 september

op sep 29, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO DI. 29 september

CORONA-MAATREGELEN KERK

Er zijn nieuwe maatregelen van de regering om het coronavirus terug te dringen. Voor alle duidelijkheid: voor kerken blijft gelden wat was afgesproken. Dwz. het nieuwe maximum van 30 personen voor groepsbijeenkomsten, geldt niet voor kerkelijke diensten – uitgezonderd huwelijksvieringen! Het toegestane aantal kerkgangers kan per kerk verschillen vw de grootte van de kerk en het aantal ‘veilige’ zitplaatsen. Voor Meijel is dit vastgesteld op: 100.

Wel is door de Parochie vandaag al bericht ontvangen, dat de volgende vieringen met verenigingen door hen worden AFgelast:
> Sint Willibrordus-viering , ZO. 4 okt. 11.00 uur – AFgelast.
> Carnavalsmis Kieveloeët , ZA. 13 febr. 2021, 18.30 u. – AFgelast.

kapelaan Roger Maenen

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top