Dagelijkse INFO DO. 16 april

op apr 16, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO DO. 16 april

Groot was de schok van de brand precies 1 jaar geleden in de Notre Dame van Parijs. Dat gebeurde toen ook nog eens midden in de Goede Week. Groot is en blijft het vertrouwen van de mensen in Maria. Er worden op dit moment heel veel kaarsen aangemaakt in de Mariakapel in de kerk. En buiten, bij de Mariagrot.

Groot is ook het vertrouwen van de priesters in Maria. Onze jaarlijkse Bedevaart naar Ommel, is steeds op ‘de eerste maandag in de meimaand’. Omdat de periode dat er geen publieke H. Missen mogen zijn, tot en met 31 mei is en er geen andere bijeenkomsten gehouden mogen worden, vervalt voor 2020 de Ommelbedevaart.

In een telefonisch contact op 2de Paasdag met de kapelaan van Ommel, Harold van Overbeek, is besloten om juist ook dit jaar een Meijelse Kaars te plaatsen in de kapel. Met ook een kleinschalige vorm van Inzegening. Hierover later meer.

 

 

 

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top