Dagelijkse INFO MA. 9 november

op nov 9, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO MA. 9 november

Presentatie boek H. Nicolaas, door Marcus Vankan (aan mgr. de Jong)

Gistermiddag is een nieuw, en meest accuraat, boek gepresenteerd over: de Heilige Nicolaas. Geschreven door Marcus Vankan, buurpastoor van de St. Nicolaasparochie in Heythuysen. Terug, naar de oude bronnen. De legenden worden fris vertaald, en zijn met historische achtergrond voorzien. Constantinopel, Kiev, Rome, Burtscheidt, Bari, St.Nicolas de Port: deze, en vele andere plaatsen worden bezocht om te ontdekken wat er te zien, en te vieren is. Gebruiken van de Waddeneilanden tot het Alpengebied. Met ook een onderdeel over vroegere Nicolaastochten door Meijel. Sint Nicolaas, een bruggenbouwer tussen Oost en West. Met een voorwoord door padre G. Ciofari uit Bari- de deskundige bij uitstek.

Voor het lezen van een interview erover in De Limburger <klik hier>

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top