Dagelijkse INFO VR. 10 juli

op jul 10, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO VR. 10 juli

‘N ZOMERSE EXCURSIE(3).

Een uitstapje over de Maas, met de pont, naar Steyl. Bijzonder ook, het Missiemuseum. En wie herinnert zich, uit de kinderjaren, niet: de Beer. Die staat nog steeds op zijn vaste plaats. Maar door de corona-maanden had het vertrouwde Museum na al die vele bestaansjaren bijna moeten sluiten. Gelukkig, hielp de Gemeenteraad van Venlo met de instandhouding.
Dit Museum is ook in de letterlijke zin Virtueel te bekijken. <KLIK HIER> voor een persoonlijk (hernieuwd) bezoekje. Nu; of dit weekend. Of ergens, in deze zomervakantie -die voor de basisschoolkinderen vandaag begonnen is.

( reizen in deze maanden is misschien nog niet voor iedereen makkelijk. Daarom komen enkele virtuele Dagtrips in juli en augustus vanuit Meijel op de weblog )

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top