Dagelijkse INFO VR. 22 mei

op mei 22, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO VR. 22 mei

De H. Mis met bisschop Harrie Smeets is komende zo. 24 mei om 10.30 uur te volgen vanuit: Geleen. Voor informatie <klik hier>

De zondag erna, met Pinksteren, is de laatste keer. Dan vanuit: Tegelen.

Tweede Pinksterdag, ma. 1 juni, mogen er vanuit het protocol van het RIVM weer publieke h. Missen gedaan worden. De eerste 2 weken, nog zonder Communie uitdeling. En de maand juni met max. 30 aanwezigen. Vanaf 1 juli, met max.100 aanwezigen. Met aangegeven zitplaatsen, en looproutes. Aanmelding vooraf, zal in de juni maand noodzakelijk zijn (hierover volgt nog praktische info, mbt de wijze voor Meijel).
Voor het lezen van het ontvangen RIVM-protocol, <klik hier> op de bisdom-website.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top