Dagelijkse INFO WO. 20 mei

op mei 20, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO WO. 20 mei

De documentaire over de Montfortanen, met pater Piet Derckx uit Meijel, kan rechtstreeks per computer worden bekeken op elk gewenst moment. Hoe? Door op de website van L1, die verschijnt: naar Onderen te gaan, en bij het Zwarte vierkant, op het Blauwe blokje met de witte pijl > de Film te starten. Om direct bij deze speciale pagina van L1 te komen <klik hier>  

De H. Mis met bisschop Harrie Smeets op Hemelvaartsdag, is vanuit Hoensbroek. Deze begint al vroeg: om 9.30 uur. Om op do. 21 mei deze H. Mis te volgen < klik hier >

 

 

 

De Hemelvaartsmis in Hoensbroek is zo vroeg, omdat normaal op Hemelvaartsdag in het centrum een grote Braderie is. Met tienduizenden bezoekers; de grootste Jaarmarkt van de Euregio. De kerk is dan compleet ingesloten door kraampjes, en mensen.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top