Dagelijkse INFO ZA. 1 augustus

op aug 1, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO ZA. 1 augustus

‘N ZOMERSE EXCURSIE (17).

Het begin van Augustus, de Oogstmaand.

[foto’s gemaakt bij ’n fietstocht, door web-redacteur Louis Verheijen ]

In de velden bij de Kaumeshoek, in buurparochie Beringe is een Mariakapel die daar langer ligt dan de kerk in het centrum. Na de kerkrazzia, werd er elke avond gebeden voor een behouden terugkomst van de 119 gearresteerde mannen. Ook om andere intenties werden, en worden, kaarsen aangemaakt en ervoor gebeden. Het geschreven intentieboek wordt elke 1ste zondag van de maand, bij de hoogmis in de St. Jozef parochiekerk voorgelezen.

 

Voor het lezen van het erbij geplaatste tekstbordje  <KLIK HIER>

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top