Dagelijkse INFO ZA. 18 april

op apr 18, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO ZA. 18 april

• Afkondiging: Kerkelijk Afscheid is genomen op deze za. 18 april om 10.30 uur van
Anneke van der Weerden-van Lier (82jr), Kerkveld 24. Overleden op Goede Vrijdag in hospice Plattelandshoes. Met een besloten, door haarzelf voorbereide dienst in de kerk van Meijel, waarna begeleiding naar het Crematorium van Baexem. Er zijn Prentjes gemaakt. Beschikbaar bij de Levensboom.

Morgen is Beloken Pasen, de zondag van de Goddelijke Barmhartigheid.

Bisschop Harrie Smeets zal een H. Mis opdragen in de kerk van Heerlen. Voor de mensen daar, ook in Hoensbroek, te zien via de lokale TV. Voor ons, op verschillende manieren rechtstreeks via internet < klik hier >
Boekjes om deze H. Mis te volgen, liggen bij de Ingang van onze kerk.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top