Dagelijkse INFO ZO. 1 november

op nov 1, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO ZO. 1 november

Allerheiligen en Allerzielen is dit jaar in aangepaste vorm geweest.

foto: Floris Hölscher

Toch hebben gisteravond vuurkorven het kerkhof verlicht.

Prentjes met de namen van de overledenen waarvoor de kerkklokken hebben geluid, en met hun vermelding op de weblog, zijn beschikbaar op tafels bij de Levensboom (tijdens openingsuren van de kerk: 8-18 uur).

En morgen, op de echte dag van Allerzielen 2 november: verschijnt vanaf 14.00 uur op de weblog een filmpje, waarin kapelaan Roger alle namen van de overledenen voorleest.

En ergens op 2 november, zal kapelaan het kerkhof ook persoonlijk zegenen (zondagmiddag 1 november was er slechts een korte, symbolische handeling mogelijk ivm Covid-maatregelen – een georganiseerde activititeit mag nl. niet)

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top