Dagelijkse INFO ZO.13 september

op sep 13, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dagelijkse INFO ZO.13 september

DE H.GERARDUS KALENDER 2021

De Gerarduskalender uitgebracht door het klooster Wittem is weer verkrijgbaar.
Het is een veelzijdige dag – en scheurkalender, geïllustreerd met op de voorkant spreuken en teksten ter overweging, met een religieuze diepgang als intentie. Op de achterkant staan afwisselend moppen. gedichten, bezinningsteksten, puzzels en informatie over uiteenlopende onderwerpen. Van oudsher is deze Gerarduskalender onmisbaar geworden binnen menig gezin, en heeft bovenal een vast plekje verworven om zo de dag met veel inspiratie als leidraad te beginnen.

Vanaf heden is deze unieke kalender wederom verkrijgbaar bij uw vaste verspreider / verkooppunt in Meijel.
Mocht u niet in de gelegenheid zijn om deze kalender op te komen halen, graag een berichtje vooraf , dan wordt deze kalender persoonlijk bij u afgeven.
Henny Verberk – Verhagen, Hagelkruisweg 12, 5768 VX Meijel (tel. 077 4664429 / 06 26747977, email: hennyverhagen12@gmail.com )

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top