Dansende Kathedraal van de Peel

op mrt 4, 20 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Dansende Kathedraal van de Peel

Feestelijke afsluiting renovatie Kathedraal van de Peel.

Op 21 maart a.s. is het feestelijke moment aangebroken om de renovatie en de overige werkzaamheden af te ronden. Iedereen is dan van harte welkom.
Om 18.30 uur is er een heilige mis uit dankbaarheid voor het slagen van dit grote renovatie project, de nieuwe verlichting en het beklimbaar maken van de toren. Deze mis zal muzikaal opgeluisterd worden door die Heimatkapelle uit Meijel. Aansluitende zullen de openingshandelingen starten en zal de Kathedraal gaan dansen in het licht! De Meijelse schutterij met dezelfde patroonheilige, Sint Nicolaas, zal deze opening muzikaal op luisteren.
 
<KLIK HIER> voor meer lezen.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top