Een dankbare herinnering aan

 

 

Leo Slaats

 

Geboren op 14 januari 1936
Overleden op 7 december 2018
Afscheid op 13 december 2018

 

 

 

 

Hij heeft gezorgd
Hij heeft gelachen
Hij heeft gebeden
Hij heeft gezongen
En… van alles genoten

 

Lieve Leo,
Bedankt voor alles. Wat zal ik je missen.

                Mia

 

Lieve ome Leo,

Als er visite kwam, zorgde je altijd dat niemand iets tekort kwam. Tijdens de kermis kwam de hele familie. Koffie, vlaai en jouw kouwe sjotel stonden dan klaar. Ook de kleinsten van de familie vergat je niet. Met een kaartje, centje en veel snoepgoed feliciteerde je ze. Vol enthousiasme ging je iedere week naar het Zorgcentrum waar je met veel passie als vrijwilliger werkte. Zo kennen we jou op je best; heel zorgzaam en de ander moest het goed hebben. Zingen en de koren waren een dierbare hobby van jou.
Al 50 jaar ging je trouw naar het herenkoor en al 44 jaar naar de Veengalm in Neerkant.

Maar nu, ome Leo, heb jij je laatste noot
gezongen. Bedankt voor alles en we
zullen je missen.

            Familie Slaats
            Neven en nichten

 

De zeswekendienst is op zondag 3 februari 2019 om 11.00 uur in de
parochiekerk te Meijel.

 

 

loader