Foto’s uit de oude doos

WK 22-2022: Iedere week plaatsen we een mooie foto op de weblog, welke betrekking heeft op het Méélse verleden. Achter elke historische foto schuilt een verhaal of roept deze vaak nostalische herinneringen op.

De eigenzinnige acteur Frank Lammers bezocht in augustus 2014 (i.v.m. zijn Canon van Erfgoed Brabant) de Willibrordusput in Meijel, op de grens van Brabant en Limburg. En hij ontmoette daar de bevlogen ras-verteller Henk Willems, die hem hierover natuurlijk alles “uit de doeken kon doen”. Voor ‘t bekijken van dit memorabele filmpje, <KLIK HIER>

(Dit n.a.v. de postume benoeming van Henk Willems (overleden in 2015) tot erelid van de Heemkundevereniging Medelo op zaterdag 21 mei jl. vanwege zijn enorme verdiensten, in woord en geschrift, over de Méélse geschiedenis en cultuur. Ook schreef Henk  jarenlang columns en stukjes voor deze parochieweblog).

loader