Foto’s uit de oude doos

WK 26-2022: Iedere week plaatsen we een mooie foto op de weblog, welke betrekking heeft op het Méélse verleden. Achter elke historische foto schuilt een verhaal of roept deze vaak nostalische herinneringen op.

Op 3 juli 1955 beleefde Meijel een geweldig O.L.S. met een schitterende optocht door het dorp, nadat Jan Puts, Tjeu van Deursen, Sjeng van Deursen, Willem Snijders, Grad van Lier, Sjra van Heugten en buksmeester André Philips van schutterij Sint Willibrordus in 1954 d’n Um wisten te winnen bij het OLS in Margraten. Hier trekt de optocht door de Schoolstraat.

(In 2022, na precies 24.472 dagen, zal de O.L.S.-optocht weer op zondag 3 juli (!) door de Meijelse straten trekken en zal nu op deze plaats in de Schoolstraat het defilé plaatsvinden).

Voor de fotogalerij van Medelo van het OLS in 1955 in Meijel: <KLIK HIER>

loader