Foto’s uit de oude doos

WK 27-2022: Iedere week plaatsen we een mooie foto op de weblog, welke betrekking heeft op het Méélse verleden. Achter elke historische foto schuilt een verhaal of roept deze vaak nostalische herinneringen op.

Foto uit 1955: Het feestterrein van ‘den Oud-Limburger’ in juli 1955, achter de boerderij van Toon Joosten aan de Kurversweg (later dokter Schouwerwou en Tj. Verschaeren).

Later ontstond hier de nieuwbouwwijk Starteveld 1 en tijdelijk (van 1967 tot 2005) ook camping-recreatieoord Startebos. Vervolgens werd tussen dit oude bos, de dorpskern en het woongebied Starteveld, het nieuwe plangebied Startebos gesitueerd.

(Na 67 jaar zal er komend weekend weer gekaveld worden om d’n UM in Meijel, maar nu op de schutterswei langs de Heldensedijk: <KLIK HIER>)

loader