Geslaagde Kribkesroute Meijel

De werkgroep Kribkes route Meijel kan terugkijken op een geslaagde 2e editie. Vele Méélse mensen liepen of fietsten, gedurende 3 weken, langs de bijna 50 Kribkes, die her en der in Meijel waren opgesteld om te bezichtigen. Maar ook tal mensen uit de regio (of zelfs nog verder weg), hebben genoten van Kribkes, mede door de diversiteit en de creativiteit, die door de deelnemers “in de strijd was gegooid”.

Voor een uitgebreid verslag, met ook de uitslagen van de prijswinnaars van de Kribkes + de winnende kinderen van de Puzzeltocht, lees het artikel van Meijel24 …<KLIK HIER>

Tot slot, nogmaals onze welgemeende dank aan alle deelnemers, juryleden en sponsoren.

Namens de werkgroep Kribkesroute van de Parochie St. Nicolaas Meijel, Yvonne van Mierlo, Louis Verheijen, Pierre Verhees.

loader