In liefdevolle herinnering aan

op dec 28, 18 in Een dankbare herinnering aan met Reacties uitgeschakeld voor In liefdevolle herinnering aan


Leen Janssen – Jacobs

Echtgenote van Jan Janssen†

* 13 april 1938
† 20 december 2018

Leen, “Heljes maedje” geboren op 13 april 1938, in Képel op de Schoolstraat als 5de meisje in het gezin Jacobs – Engels.

Na enkele jaren als huishoudelijk hulp gewerkt te hebben, is ze in 1958 kraamverzorgster geworden. Over deze tijd vertelde ze graag, haar passie. Zoals gebruikelijk in deze tijd stopte ze hiermee bij haar huwelijk met Jan op 28 december 1962.

Samen met Jan genoot ze van alle vakanties en de mooie reizen van het koor. Jan en Leen waren altijd samen. Na bijna 54 jaar getrouwd te zijn met Jan was het niet gemakkelijk om alleen door te gaan. Anderen vragen en zelf beslissingen nemen vond ze lastig, maar ze sloeg er zich kranig door. “Ut mot” zei ze dan. Zij had graag de regie in eigen handen, zo ben je ook plots op 20 december van ons weggegaan.

 

Huil niet omdat ik er niet meer ben,
maar glimlach omdat ik er was.

 

Meijel, 27 december 2018.

Familie Jacobs
Familie Janssen

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top