Kerkdiensten 30 september t/m 8 oktober

op sep 26, 17 in Kerkdiensten met Reacties uitgeschakeld voor Kerkdiensten 30 september t/m 8 oktober

Kerk achterzijde• Zie voor algemene informatie “Algemene gegevens”

Spreekuur:

maandag 19.30 uur tot 20.00 uur.
Donderdag van 11.00 uur tot 12.00 uur.

Zaterdag 30 september
Geen viering

Zondag 1 oktober /Missie- en Mariamaand
H. Mis 11.00 uur met herenkoor t.i.v. Rinie Broekmans-Geenen (coll); -Frits Thijssen en Noor Thijssen-Schreurs (jaard); -Netje en Jacques Geraets-Lenders en overleden familie en voor Agaath en Jean v.Berlo-Foss en overleden familie; -Ben Janssen en Miet Janssen-Verlinden (jaard); -Gerardus Janssen en Maria Janssen-Peeters en schoonzoons Harry Bruijnen en Gerard Thelosen (jaard); -Harrie Thijssen, Mien Thijssen-Engels, Coen Stammen en alle overleden van de familie Thijssen-Engels: -An Janssen-Thijssen en Loet Janssen (jaard.); -uit dankbaarheid

Maandag 2 oktober
18.30 uur Stille Aanbidding
19.00 uur Rozenkrans

Dinsdag 3 oktober
H. Mis 09.00 uur t.i.v. de gezinnen, aansluitend koffiedrinken

Woensdag 4 oktober
H. Mis 10.30 uur (Sint Jozef Wonen en Zorg)

Donderdag 5 oktober
H. Mis 09.00 uur t.i.v. alle parochianen
09.30 stille aanbidding

Zaterdag 7 oktober / 27e weekend van het kerkjaar
H. Mis 19.00 uur, met dameskoor t.i.v. -Henk Willems (collecte); -Jo Martens-Strijbos (collecte); -Roos Heldens-Kessels (jaardienst); -Jac. Beijers (collecte); -Dionysius Wijnands, Miet Wijnands-Manders, Petra Wijnands-Rongen, Josje Wijnands en Pieter Vestjens; -H. Mis uit dankbaarheid

Zondag 8 oktober
Geen viering in parochiekerk

Lectoren
Zondag 1 oktober 11.00 uur: Nico van Rijt
Zaterdag 7 oktober 19.00 uur: Truus van Kol

Akolieten
Zondag 1 oktober 11.00 uur: Willy Geraets
Zaterdag 7 oktober 19.00 uur: Nico van Rijt

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top