Kerkdiensten 7 tot en met 15 januari

• Zie voor algemene informatie “Algemene gegevens”

Spreekuur:

maandag 19.30 uur tot 20.00 uur.
Donderdag van 11.00 uur tot 12.00 uur.

Zaterdag 7 januari Driekoningen/Openbaring van de Heer
19.00 uur H. Mis met Dameskoor t.i.v. Jacques en Netje Geraets-Lenders en fam, Jean en Agaath v. Berlo-Foss en fam, Karel en Greet Horning en fam, Familie Wedding; Mie Nijssen-Thijssen, Dries Nijssen en ovl. fam. Nijssen-Thijssen.
-Uitdelen van de Huiszegens, voor 20 +C+M+B 23 .

Zondag 8 januari
Geen H. Mis in de parochiekerk

Maandag 9 januari
18.30 uur H. Aanbidding (dagkapel) en
19.00 uur H. Rozenkrans

Dinsdag 10 januari
H. Mis 09.00 uur (dagkapel) aansl. koffiedrinken

Donderdag 12 januari
H. Mis 09.00 uur (dagkapel) aansl. Aanbidding

Zaterdag 14 januari
Geen H. Mis in de parochiekerk

Zondag 15 januari
11.00 uur H. Mis met Herenkoor t.i.v. Jac Geraats en Nellie Geraats-Corsten; Lies Engelen-Jacobs (verjaardag) en Handrie Engelen; jaardienst voor: Hubertus Stultiëns en Johanna Steegs, Kapelaan Antoon Stultiëns, Sjef en Mia v. Bree-Stultiëns, Piet Spee, Hannie Kessels-Spee, Jo en May Stultiëns-Verheijen, John Stultiëns, Sjef en Rien Stultiëns-Verstappen, Mia Stultiëns-v. Roy; Sjra en Lies Gommans-Janse.

loader