Kribkesroute Meijel 2022

Na het succes van vorig jaar zal de 2e Kribkesroute nu plaatsvinden van zo. 18 december t/m vr. 6 januari, met een recordaantal van 50 (!) Kribkes. Gedurende deze periode kan iedereen op eigen initiatief deze Kribkesroute lopen of fietsen a.h.v. een speciale huis-aan-huis-verspreide plattegrond-flyer met daarop alle genummerde Kribkes.

De officiële opening vindt plaats op zondag 18 december om 13.15uur bij de “Kathedraal van de Peel”. Aansluitend kunnen dan alle Kribkes bezocht worden.

Deze dag is er ook een GEZINSTOCHT, zodat ook de allerkleinsten, al wandelend en puzzelend met hun (groot-)ouders een groot aantal Kribkes kunnen bekijken. Onderweg zijn er dan op enkele plaatsen muziekoptredens, met als hoogtepunt een “levende Kerststal” van toneelvereniging C.O.M., om zo al het ultieme Kerstgevoel te beleven.

Momenteel worden de diverse media benadert via een persbericht (Lees en Klik Hier)

loader