Maria-Tenhemelopneming 15 augustus

op aug 13, 16 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Maria-Tenhemelopneming 15 augustus

Naamloos

Iedere heilige heeft een eigen feestdag. Maar Maria is zo belangrijk dat zij heel veel feestdagen heeft. Het belangrijkste en oudste Mariafeest wordt gevierd op 15 augustus, Maria Tenhemelopneming. Wij vieren dan dat Maria door haar zoon Jezus in de hemel is opgenomen bij God. Op 25 maart vieren katholieken het feest van Maria Boodschap. Dat betekent dat Maria van de engel Gabriël de boodschap kreeg te horen dat zij de moeder zou worden van Jezus.
En er zijn er nog meer: Maria Moeder van God (1 januari), Maria Lichtmis (2 februari), Maria Koningin (22 augustus), Maria Geboorte (8 september).

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top