Middagbericht op VR. 21/1

Later vandaag, wordt de techniek van de weblog ‘omgezet’. Tijdelijk is alles ‘off line’. Rond 0.00 uur op 22/1/’22 verschijnt dan de vorm, waaraan de afgelopen maand vanaf Kerstmis is doorgewerkt.

Het parochieplatform heeft ervoor gekozen, dat Meijelnaar Frits Strijbos met zijn eigen bedrijf ‘Toelie design’ –webdesign & grafische vormgeving-  de ontwikkelaar is. Frits heeft ook de internetsites van o.a. de Kieveloeët, de Heimatkapelle, OLS schutterij Sint Willibrordus, en zorgboerderij de Katsberg ontworpen.

Voortgebouwd wordt op het basisidee van Huub Grommen 10 jaar geleden. Wat -tot aan vandaag- is voortgezet door zijn zoons Martijn en Pieter Grommen. Die wij als redactie openlijk dankzeggen, voor het vele vele werk “achter de schermen”.

 Louis, Mat, Jo, & Roger.

loader