Na 30 jaar, laatste keer in Meijel

op aug 18, 20 in Algemene berichten met 1 Reactie

Vanmorgen vroeg, kwam de vaste kaarsenhandelaar van Hoogeland-Kristen in Roermond met een gevraagde bestelling. De bezorger, Sjon, heeft onze regio. Hij werkt al meer dan 30 jaar vast, voor Meijel. Hij vertelde opeens, dat dit zijn laatste keer was.

Spontaan hebben we in de sacristie een foto gemaakt. En hem, een kaars gegeven van Meijel. Hier hadden we nog 2 van. Ze hebben ze ooit zelf gemaakt. Maar Sjon vond het wel leuk, want hij spaart ze persoonlijk ook. We hebben koffie gedronken, een kwartiertje voor de H. Mis van 9 uur.

Sjon, via deze weg willen wij in Meijel jou bedanken voor je trouwe, en persoonlijke Service -altijd weer. Veel succes, in je woonplek Heel. Met het wandelen, fotograferen. En alle vrijwillige dingen waarover je vertelt hebt.
Namens de top-3* Parochie van bestellers, MEIJEL. Altijd welkom.
(* vanaf de komst, van de Lourdesgrot)

Pin It

Related Posts

One Response to Na 30 jaar, laatste keer in Meijel

  1. Sjon Niessen schreef:

    Bedankt voor het mooie verhaal en alle lieve wensen.
    Ik wens het pastorale team, kosters en alle andere Alie goeds voor de toekomst.

« »

Scroll to top