Oude brug van Meijel in Willemsstad

op jan 11, 17 in Algemene berichten met Reacties uitgeschakeld voor Oude brug van Meijel in Willemsstad

Een foto van het “tweede” leven in Willemsstad van de oude brug van de stoep.
Foto: Ambro Slegers Roggelsedijk 20 Meijel

Aanvullende informatie:
Tegenwoordig heet deze brug de Koningin Wilhelminabrug
De Koningin Wilhelminabrug is een brug over het Waaigat in het centrum van Willemstad in Curaçao en verbindt de wijken Punda en Scharloo. De brug is gebouwd in 1928 en was van oorsprong een ophaalbrug. Nadat het dok in het Waaigat werd verwoest werd de brug vastgezet.
In 2005 werd er een nieuwe brug geplaatst. De oude brug werkte niet meer. Hij ging niet open. Deze werd gedoneerd door Nederland en gefinancierd door de EU. Men had een brug nodig die openging, omdat men het Waaigat ging exploiteren om er een jachthaven van te maken.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top