Peelgeluk in pastorietuin

op jul 5, 16 in Parochieberichten met Reacties uitgeschakeld voor Peelgeluk in pastorietuin

Vrijdagavond. De Meijelse pastorietuin heeft iets van een festivalwei: een grote tent, dj Tim, gezellige drukte rond de barbecue en ouders die van de sfeer genieten. De boventoon wordt gevoerd door met elkaar dollende kinderen(de vormelingen) die over enkele weken de grote stap naar de middelbare school zetten. Grote afwezige: de verwachte regenbuien!

Zondagmiddag. Een half uurtje voor de gasten verwelkomt worden een regenbuitje en vervolgens… een stralende zon boven de tot picknickwei omgetoverde pastorietuin. De picknick wordt door ouders, opa’s en oma’s en natuurlijk ook door de kinderen alle eer aangedaan.
Conclusie: Tijdens beide evenementen geen regen van boven, maar Gods zegen!

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top