Schutterij St. Willibrordus zondagmorgen in de H. Mis van 11 uur

op okt 25, 17 in Parochieberichten met Reacties uitgeschakeld voor Schutterij St. Willibrordus zondagmorgen in de H. Mis van 11 uur

Ze spelen o.a. Green Power en Verde Amerilla* ,

Superstar
Green power
Dit stuk is speciaal geschreven door Andre Falize voor het WMC, Wereld Muziek Concours, waar het muziekkorps van de schutterij aan heeft deelgenomen op 23 juli. Hier behaalden zij een gouden medaille mee!

Verde Amerilla
Deze mars is opgedragen aan Milou Meulendijks, een Meijels meisje dat helaas op 24 maart 2015 aan Leukemie is overleden. In 2016 heeft onze vereniging een benefietconcert gehouden bij het oranje hotel voor het goede doel Kika, hierbij hebben we het stuk dan ook als eerst ten gehore gebracht aan het publiek en in het bijzonder de ouders en broertjes van Milou.

The Green Jackets
Vernoemd naar de kleur van het uniform dat wij met trots dragen.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top