Vastelaovesmis a.s. zaterdagavond (aanvang: 18.30 uur)

op feb 17, 20 in Parochieberichten met Reacties uitgeschakeld voor Vastelaovesmis a.s. zaterdagavond (aanvang: 18.30 uur)

                                      

De feestverlichting is aan. Onze ’kathedraal’ van de Peel’ is komende zaterdagavond gestoken in de bekende rood-geel-groene Carnavalskleuren.

Tegen half zeven zwaait de grote toegangsdeur open. Daar zijn ze! Voorafgegaan door de muzikanten van de ‘Heimatkapelle’ komen ze door het brede middenpad naar voren: prinsen en prinsessen, vorsten en vorstinnen, te midden van hun raden van elf. Telkenjare weer een schitterende aanblik. Als iedereen z’n plaats heeft ingenomen, volgt een hartelijke begroeting door kapelaan Roger. En dan gaat de Vastelaovesmis beginnen. Het thema is dit jaar: “Humor en Geluk”. Ernst en luim gaan elkaar vanaf dat moment in rap tempo afwisselen …

U wilt er dit jaar toch zeker ook (weer) bij zijn om dit allemaal ‘live’ mee te maken? Zorg dan dat u zaterdagavond tijdig aanwezig bent. De Dienst begint om 18.30 uur.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top