Virtuele kapel van onze parochie

op apr 19, 19 in Kerkdiensten met Reacties uitgeschakeld voor Virtuele kapel van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering.Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zondag 21 april Eerste Paasdag.
-Ger Koopmans (coll);
-Ouders Sef en Leen Koopmans-Zegers;
-Toon Wijnen (jaard), fam. Wijnen en fam. Verdeuzeldonk;
-Niek van Lier (jaard) en verdere fam.;
-Mathilde Steeghs-Franssen en zoon Léon (gest.jaard);
-Marcel Donkers (10e sterfdag) en Frank Donkers (verjaardag);
-uit dankbaarheid.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top