Virtuele kapel van onze parochie

op jun 26, 20 in Kerkdiensten met Reacties uitgeschakeld voor Virtuele kapel van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering.Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 27 juni.
Voor de laatste keer, worden er geen misintenties gelezen
(vanaf 1 juli wel weer).
-We denken in stilte in dankbaarheid,
-en voor de dopeling van zondag, Saar Schepers.
en aan de gestorvenen, waar deze week om 18.15 uur de Kerkklok voor heeft
geluid.
hun sterfdag was:
20.06 Bartel Oomen (78 jaar), Hof 12.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top