Virtuele kapel van onze parochie

op aug 14, 20 in Kerkdiensten met Reacties uitgeschakeld voor Virtuele kapel van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering.Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 15 augustus Maria ten Hemelopneming en Krudwisj.
Let op: 18.00 uur H. Mis, bij Afscheidsruimte kerkhof
t.i.v.
-Ton Verscharen (zeswekendienst);
-Willem Sanders, Agnes Sanders-Manders en Piet Manders;
-Ger Koopmans (verjaardag);
-Jo Relou-van Stiphout;
-Harrie Gielens, Truus Gielens-Maessen en Ton Gielens.
-uit dankbaarheid
Zondag 16 augustus
Geen H. Mis in de parochiekerk
14.30 uur H. Doopsel Lotte Lucker

 

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top