Virtuele kapel van onze parochie

op mrt 23, 16 in Parochieberichten met 1 Reactie

 In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering.
Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.

Opgave via spreekuur of  secr.kerkbestuurmeijel@vodafonethuis.nl

Paaszondag 27 maart en Paasmaandag. Tweede Paasdag

Paaszondag 27 maart
• t.i.v. Pastoor Frits Rooyakkers (gest.jaard)
• Sjeng Vissers (verjaardag)
• Jan van Mierlo (verjaardag)
• Uit dankbaarheid

Paasmaandag. Tweede Paasdag
• Uit dankbaarheid

Pin It

Related Posts

One Response to Virtuele kapel van onze parochie

  1. Toos van Lier schreef:

    Een kaarsje voor alle betrokkenen van de gebeurtenissen in Belgie deze week. Slachtoffers en nabestaanden; iedereen die dit van dichtbij heeft meegemaakt.
    Voor de daders, dat zij door het licht het donker in zichzelf mogen gaan zien. Door de warmte en positiviteit van het licht, kan de liefde van mens tot mens zichtbaar worden en zijn. Dat heeft ieder van ons in zich. Samen kunnen we op die manier de donkerte in de wereld, lichter maken.

« »

Scroll to top