Virtuele kapel van onze parochie

op apr 30, 21 in Kerkdiensten met Geen reacties

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zondag 2 mei – 5de zondag van Pasen/Maria-Meimaand.
-11.00 uur H. Mis. GEEN Misintenties.
Max. 30 aanwezigen.
AANMELDBRIEFJE noodzakelijk.
Verkrijgbaar vanaf: ma. 26 april, prikbord kerk

 

 

Pin It

Related Posts

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

« »

Scroll to top