Virtuele kapel van onze parochie

op jun 22, 18 in Kerkdiensten met Reacties uitgeschakeld voor Virtuele kapel van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering.Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 23 juni.

-Jan Derckx (jaardienst);
-Harrie Hebben (jaard), Nellie Bollen; Mart Verheijen ;
-Jac. Beijers (coll);
-Ouders Verscharen, Miet Linders-Verscharen, Riek en Harrie Strijbos-Verscharen;
-Ans Verscharen en Wiel Verscharen;
-overleden ouders Sef Koopmans en Leen Koopmans-Zegers (verjaardag);
-Piet Neessen en To Neessen-Hendriks;
-Gerard van de Vondervoort (verjaardag);
-Nellie van Rijt-Coolen;
-uit dankbaarheid.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top