Virtuele kapel van onze parochie

op dec 7, 18 in Kerkdiensten met Reacties uitgeschakeld voor Virtuele kapel van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 8 december
Tweede Advent & H. Maria, Onbevlekte Ontvangenis.

-onze vandaag gewijde bisschop, mgr. Harrie Smeets;
-Jeu Kessels en Truu Kessels-Manders;
-An Derks-Sonnemans (collecte);
-Jan en Jet Walenberg-Peijnenburg;
-An Vestjens-van Lier en Piet Vestjens;

-Piet Franssen (jaardienst) en ouders Franssen-Smeets en
schoonouders Thijssen-Teunissen;
-uit dankbaarheid.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.

« »

Scroll to top