Virtuele kapel WK 07 – 2023 van onze parochie

In bijna elke cultuur is het aansteken van een kaars al eeuwen een symbool van hoop, aandenken of herinnering. Elke kaars heeft iets magisch, Maar een kaars aansteken op onze “weblog” kan daartegen zijn licht wereldwijd laten schijnen. Elke week zullen we dan ook onze kaars aansteken voor de intenties die zijn opgegeven. Maar u kunt ook zelf een kaars opsteken voor iemand die je succes wil wensen, die je mist, die je wilt helpen of iets waar je vurig op hoopt.
Opgave via of spreekuur of joke.holscher@gmail.com

Zaterdag 18  februari Carnavalszaterdag
-18.30 uur Vastelaovesmis met Heimatkapelle i.s.m. CV de Kieveloeët, prins Erwin I (Verheijen) en de Jeugdprinsenparen t.i.v.
-alle overleden leden.
-Aangevraagde misintenties:
-Pierre Verheijen;
-Wiel Janssen;
-Frans Strijbos;
-Miranda Berben-Jans;
-Jo Basten-Gubbels;
-Afscheid is genomen van Leen Wijnen-Verdeuzeldonk;
-Afscheid wordt genomen van Lieneke de Leeuw-Parren;
-zij is overleden op dezelfde dag, 11 jaar geleden, als Don Gielen

 

loader